718273-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal för projekt- och byggledning små projekt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för projekt- och byggledning små projekt
BeskrivningUpphandling av ramavtal för projekt- och byggledning små projekt för Norrköpings kommun mfl
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93295:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster