2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult Revisionsledare (lead auditor)
Beskrivning: Svensk Luftambulans (SLA) avser upphandla konsultjänster för revisionsledare (lead auditor) inom Air Operations och ATO.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98096:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50210000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan och annan utrustning