2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare till räddningstjänsten
Beskrivning: Sala kommun avser att upphandla en fabriksny lastväxlare anpassad till räddningstjänstens befintliga lastväxlartankar till Räddningstjänsten Sala-Heby
Intern identifierare: 2024/985
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Beskrivning: Upphandlingen av ser köp av lastväxlare till räddningstjänsten Sala-Heby
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall varor och tjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser köp utav lastväxlare till räddningstjänsten Sala-Heby