2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård 2026 Nybro Bostads AB
Beskrivning: Upphandlingen avser en entreprenad omfattande städning av trapphus och övriga gemensamma utrymmen samt kontor i enlighet med upphandlingsdokumenten och däri förtecknade handlingar. Entreprenaden är uppdelad i olika EO.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: EO1 - Gemensamhetsutrymmen - B:s Fastigheter och Lokaler
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119418:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: EO2 - NBAB:s kontor samt trapphusstädning i vissa av NBAB:s fastigheter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119418:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: EO3 - Lägenhetsstädning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119418:Lot:3