718498-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänst till Gävle kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänst till Gävle kommun
BeskrivningStädtjänst till Gävle kommuns verksamhetslokaler.
Intern identifierare14637
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStädtjänst till Gävle kommun