718522-2025 - Resultat
Sverige – Datorrelaterad utrustning – Lösning för backup av fysiska och virtuella servrar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLösning för backup av fysiska och virtuella servrar
BeskrivningLösning för backup av fysiska och virtuella servrar samt Microsoft 365
Intern identifierareKS 2025/0254
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30234000 Lagringsmedier, 48710000 Programvara för säkerhetskopiering eller återställning, 48820000 Servrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000