718551-2022 - ÄndringSverige-Halmstad: Mobiltelefoner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
4G Trygghetslarmstelefoner 2022
Referensnummer: HN 2022/00173
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar inköp av varugrupperna: trygghetslarmstelefon 4G, tillbehör, utrustning, tillgängliga kringtjänster och kommunikation via 4G mobila nätverk. Upphandlingen kommer att resultera i ramavtal för succesiva avrop av det samlade behovet under avtalstiden.