2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport, mottagning och behandling av matavfall
Beskrivning: Upphandlingen avser transport, mottagning och behandling av matavfall för Östra Göinge Renhållnings AB.
Intern identifierare: 2024-005
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Transport, mottagning och behandling av matavfall