2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöbortforsling
Beskrivning: Upphandling avseende snöbortforsling
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001