718745-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Systemtjänster och tekniska konsulttjänster – Utskriftstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtskriftstjänster
BeskrivningUtskriftstjänster
Intern identifierareKLF 2024/1598
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster, 79999000 Skanning och fakturering, 79999200 Fakturering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUtskriftstjänster