2. Förfarande
Förfarande
Titel: Traktor med plog, sop och blåsmaskin (samtliga fabriksnya)
Beskrivning: Traktor med plog, sop och blås (samtliga fabriksnya).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117097:Lot:1