719095-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Kopieringspapper
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorspapper, SLL820
Referensnummer: FSN 2022-0381
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30197643 Kopieringspapper
II.1.4.
Kort beskrivning