2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll Svets och smide
Beskrivning: Växjö Energi AB inbjuder härmed att lämna anbud på underhållsarbeten och mekaniska arbeten. Uppdraget avser främst svets- och smidesarbeten på Sandviksverket.
Intern identifierare: 23/91
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MALL, Växjö kommun
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MALL, Växjö kommun (1)
Beskrivning: Ramavtal