719320-2024 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för säkerhet – Konsultstöd avseende säkerhetsfrågor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd avseende säkerhetsfrågor
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att säkra ett ändamålsenligt arbete med myndighetens säkerhet. Inom områdena risk- och sårbarhetsanalys, kris- och beredskap, kontinuitetshantering och informationssäkerhet. Vi ser ett behov av ett långsiktigt samarbete med en extern expertorganisation med samlad kunskap som kan stödja i den fortsätta utvecklingen av myndighets säkerhetsarbete.
Intern identifierare2 STO-2023/928
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79430000 Krishantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerella krav