See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fruktkorgar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av fruktkorgar till Jönköpings kommuns arbetsplatser.
Intern identifierare: 2025_24/164
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000