2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laddstationer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett utbud av laddningspunkter, från normalladdning till snabbladdning för både fordon och fartyg. Även produkter och tjänster kopplat till laddningspunkterna innefattas av upphandlingen.
Intern identifierare: 24/41
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31158000 Laddningsanordningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Laddstationer (1)