719501-2023 - Resultat
Sverige – Reparation och renovering – Årsentreprenör Bygg (Väsbyhem)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅrsentreprenör Bygg (Väsbyhem)
BeskrivningAvtalet kommer att beröra byggservicetjänster av karaktären felavhjälpande underhåll, enklare underhållsåtgärder samt avgränsade projekt inom beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierareUPVH/2022:26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering
Ytterligare klassificering (cpv): 44230000 Byggnadssnickerier, 45421000 Snickeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareÅrsentreprenör Bygg (Väsbyhem)