2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avancerad lungfunktionsutrustning
Beskrivning: Avancerad lungfunktionsutrustning med tillhörande bodybox samt förbrukningsmaterial och serviceavtal till Fyslab vid Visby lasarett samt Tiohundra AB i Norrtälje.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98688:Lot:1