Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Ljusnarsbergskommun
Värde