See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon till Ängelholmslokaler
Beskrivning: Upphandling av två fordon.
Intern identifierare: A244/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Bilhandlare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Beskrivning: Avser upphandling av 2 elfordon
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Beskrivning: Anbudsinbjudan att lämna anbud i Dynamiskt inköpssystem Servicefordon 18-166