719720-2024 - Resultat
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Huge Bostäder AB- Fastighet- och företagsförsäkring
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHuge Bostäder AB- Fastighet- och företagsförsäkring
BeskrivningHuge Bostäder AB- Fastighet- och företagsförsäkring
Intern identifierare24/15
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000