719744-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer – 1 Däck, däckbyte, däckskiftningstjänster, däckförvaring och andra däcktjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel1 Däck, däckbyte, däckskiftningstjänster, däckförvaring och andra däcktjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar däck, däckbyte, däckskiftningtjänster, däckförvaring och andra däcktjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105680:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34351100 Bildäck, 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering