719757-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon för särskilda syften – Transportbilar med filmutrustning för undersökning av spill och dagvattenrör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransportbilar med filmutrustning för undersökning av spill och dagvattenrör
BeskrivningUpphandling av en större och en mindre transportbil med filmutrustning för undersökning av spill och dagvattenrör.
Intern identifierare2025-47
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000