2. Förfarande
Förfarande
Titel: High-Performance Vacuum FT-IR Spectrometer System
Beskrivning: Umeå universitet inbjuder Ert företag att lämna anbud i upphandling av ett High-Performance Vacuum FT-IR Spectrometer System till Kemiska institutionen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123932:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper