72002-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Inspektion och rengöring av vattenreservoarer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInspektion och rengöring av vattenreservoarer
BeskrivningOmfattar inspektion och rengöring av vattenreservoarer, samt konsultationstjänster och reservdelar.
Intern identifierare25SVOA119
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 65130000 Drift av vattenförsörjningsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInspektion och rengöring av vattenreservoarer