720211-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Tyngre motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tvåfacks baklastande sopbilar 2st
Referensnummer: EN-806
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34140000 Tyngre motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av 2 st baklastande tvåfacks sopbilar, Karlstads Energi AB.