2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell leasing - fordon
Beskrivning: Finansiell leasing av fordon för Katrineholms- och Vingåkers kommun samt Sörmlands vatten och avfall, Västra Sörmlands räddningstjänst, Vingåkershem och Vingåkers kommunfastigheter
Intern identifierare: TI 2024-1255
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del