720277-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning – Reservkraftaggregat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReservkraftaggregat
BeskrivningUpphandling av reservkraftaggregat
Intern identifierareKS 2024/1045
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav 1