720300-2025 - Resultat
Sverige – Datatjänster – Increase of FWC ceiling for data management support
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIncrease of FWC ceiling for data management support
BeskrivningIncrease of FWC ceiling for data management support
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningIncrease of the FWC ceiling following a negotiated procedure without prior publication of a contract notice, according to Point 11.1 (e) Annex 1 FR.