720335-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Traktorer – Redskapsbärare/multifunktionsfordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRedskapsbärare/multifunktionsfordon
BeskrivningRedskapsbärare/multifunktionsfordon
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 34143000 Fordon för vinterväghållning, 34144420 Saltspridare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001