2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cateringtjänster Leendecentralen
Beskrivning: Företag i branschen inbjuds härmed att lämna anbud till Folktandvården Skåne AB, som har behov av ett ramavtal för Cateringtjänster till Leendecentralen i Lund. Cateringtjänsterna avser möjlighet att kunna erbjuda frukost, lunch och fika för återkommande möten och konferenser.
Intern identifierare: 2024-FTV000066
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Cateringtjänster Leendecentralen - Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Huvudklassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering