720601-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Upphandlingskonsulter 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingskonsulter 2024
BeskrivningUpphandlingen omfattar tre delområden: varor/tjänster, IT och byggentreprenader.
Intern identifierareKS/2024:00571
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar upphandlingskonsulter.
Intern identifierareUpphandlingskonsulter 2024