Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
En slam och spolbil till LUMIRE
Referensnummer: KLF 2021/54
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
II.1.4.
Kort beskrivning
Slambil
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen