2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samarbetspartner för digitalisering - Tobiasregistret
Beskrivning: Beställare har behov av en samarbetspartner med bred kompetens och ett flexibelt arbetssätt som kan stötta och hjälpa Beställare att vidareutveckla befintliga och utveckla nya tjänster för att kommunicera med presumtiva, nya och befintliga givare, huvudsakligen inom huvudmålgruppen friska personer 18–35 år.
Intern identifierare: TR 2024–36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48224000 Programvara för webbredigering, 72212222 Programvaruutvecklingstjänster för webbservrar, 72400000 Internettjänster, 72413000 Webbsideutformningstjänster, 72414000 Leverantörer av webbsökmotorer, 72415000 Webbvärdtjänster, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del
Mängd: 1 000 arbetade timmar