Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: Essunga, Falköping, Grästorp, Gullspång, Götene, Hjo, Karlsborg, Mariestad, Skara, Skövde, Tibro, Töreboda, Vara