720839-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Upphandling Ramavtal - service och installationer av säkerhetsteknik, Region Syd, Väst, Öst och Nord
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling Ramavtal - service och installationer av säkerhetsteknik, Region Syd, Väst, Öst och Nord
BeskrivningArbetsförmedlingen upphandlar ramavtal gällande service, drift och underhåll av säkerhetsanläggningar samt installationer av säkerhetsteknik.
Intern identifierareAf-2024/0077 3680
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625300 Inbrottslarmssystem, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 42961100 Passerkontrollsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSäkerhetsteknik - Generell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 1 - Region Syd / Väst
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 2 - Region Öst
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDelområde 3 - Region Nord