72085-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Transport av material och textilier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport av material och textilier
BeskrivningTransporttjänst
Intern identifierareRS 2025-04225
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000