2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elkraftleverans 2026
Beskrivning: Elinköp för myndigheterna Arbetsförmedlingen samt Försäkringskassan i en samordnad upphandling.
Intern identifierare: Af-2025/0077 3726
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av elkraftleverans till två myndigheter.
Intern identifierare: 1735551-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Upphandling av Elkraftleverans.
Intern identifierare: 1735553-1