720949-2025 - Resultat
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Managementkonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelManagementkonsulter
BeskrivningSpecialfastigheter är i behov av att upphandla managementkonsulter inom strategisk organisations- och verksamhetsutveckling samt förändringsarbete.
Intern identifierareSPF2025-042
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareManagementkonsulter