721092-2025 - Resultat
Sverige – Programmering av system- och användarprogram – E-arkiv
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelE-arkiv
BeskrivningKils kommun inbjuder till anbudsgivning gällande E-arkiv.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72211000 Programmering av system- och användarprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102190:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72252000 Dataarkivering, 48810000 Informationssystem