See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Mobiltelefoner, tillbehör samt tillhörande tjänster
Beskrivning: Soltak AB bjuder in intresserade leverantörer till anbudsgivning.
Föregående meddelande: 246814-2023
Intern identifierare: 2023-480
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling Nätverksprodukter