2. Förfarande
Förfarande
Titel: Film och rörlig media
Beskrivning: Uppdelat i 2 områden. Bas som omfattar olika situationer som filmas som tex intervjuer, föresläsningar, informationsfilm och liknande där visst klipparbete förekommer. Avancerad omfattar animerad information- och instruktionsfilm, intervjufilm och varumärkesbyggande film.
Intern identifierare: UPPH2025-00017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1742412-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1
Intern identifierare: 1742931-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2
Intern identifierare: 1742933-2