See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal modelleringskonsult för VA
Beskrivning: Stenungsunds kommun bjuder in intresserade leverantörer till anbudsgivning. Omfattning på upphandlingen framgår av upphandlingsdokumentet i sin helhet.
Intern identifierare: 2024-587
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Tekniska konsulter