2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för Informationshantering (diarieföring, dokument- och ärendehantering arkivredovisning och möteshantering)
Beskrivning: System för Informationshantering (diarieföring, dokument- och ärendehantering arkivredovisning och möteshantering) för LTU.
Intern identifierare: LTU-4455-2022
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48311000 Programvara för dokumenthantering, 48311100 Dokumenthanteringssystem, 48810000 Informationssystem, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: System för Informationshantering (diarieföring, dokument- och ärendehantering arkivredovisning och möteshantering)