Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster
Leveransplats
Postadress: se ffu
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige