See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal VA-entreprenader
Beskrivning: Ramavtal avseende VA-entreprenader upp till 25 miljoner sek per avrop.
Intern identifierare: TN 2023/0316
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal VA-entreprenader