2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsdialog inför upphandling av Lärplattform
Beskrivning: Lärplattform/Utbildningsplattform
Intern identifierare: KS2025/1084
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48190000 Programvara för undervisning, 48310000 Programvara för dokumentredigering, 48931000 Programvara för utbildning, 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 80420000 E-lärande, 80533100 Datautbildning