2. Förfarande
Förfarande
Titel: Malmö Leasing AB: Service- och supportåtagande avseende IT-systemet ViSAB
Beskrivning: Malmö Leasing AB upphandlar service- och supportåtagande avseende IT-systemet ViSAB.
Intern identifierare: 24/33
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000