2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städ- och engångsprodukter
Beskrivning: Städredskap Rengöringsmedel Engångsmaterial för servering, matemballering, matförvaring Hygien- och torkpapper Sopsäckar och avfallspåsar Skyddsprodukter, såsom engångsförkläde och skoskydd Hygienprodukter, såsom tvål och handdesinfektion
Intern identifierare: 28/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten, 33700000 Hygienartiklar, 39222100 Engångsartiklar för catering, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 39831300 Golvrengöringsmedel, 39831600 Toalettrengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Städredskap Rengöringsmedel Engångsmaterial för servering, matemballering, matförvaring Hygien- och torkpapper Sopsäckar och avfallspåsar Skyddsprodukter, såsom engångsförkläde och skoskydd Hygienprodukter, såsom tvål och handdesinfektion OBS! Upphandlingen omfattar ej engångshandskar
Intern identifierare: Städ- och engångsprodukter