2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogskyrkogården Iståndsättning orglar
Beskrivning: Upphandling av orgelbyggare för iståndsättning av orglarna vid de tre kapellen; Trons, Hoppets och Heliga korsets kapell.
Intern identifierare: KYF 2025/702
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45454100 Restaureringsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 37311300 Orglar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skogskyrkogården Iståndsättning orglar